Pristatymas ir apmokėjimas

 

KAIP PRISTATOMOS PREKĖS?

1. Pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų (arba darbo) durų

 

Papildoma informacija: Prekės pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną „Venipak“ kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.

Svarbios pastabos:

  • pakuojame atsakingai, esant temperatūriniui poreikiui į siuntą dedame šildymo elementus užtikrinti tinkamą temperatūrą siuntimo metu
  • gyvas prekes siunčiame pirmadienį – antradienį – trečiadienį – ketvirtadienį, siekiant išvengti prastovų savaitgaliais, taip pat atsižvelgiame į šventines dienas

 


3. Užsakytų prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje Plungėje. 

 

Adresas: J. Tumo-Vaižganto gatvė 87A, Plungė, Lietuva.

Atsiėmimo laikas: Darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 (apie atvykimą būtina informuoti iš anksto). Savaitgaliais, vėlesniu metu ir švenčių dienomis pagal susitarimą.

Papildoma informacija: Užsisakote prekes, mes paruošiame Jūsų užsakymą, informuojame, kada galite atsiimti prekes ir sutariame kada Jums patogiausia atsiimti prekes. Beje, taip pat turėsite galimybę apžiūrėti ir įvertinti prekes gyvai bei atsiskaityti grynais pinigais.


APMOKĖJIMO BŪDAI

1. Standartinis bankinis pavedimas

articlesIMGUžsakymą galite apmokėti atliekant bankinį pavedimą prisijungiant prie internetinės bankininkystės arba bet kuriame banko skyriuje.

 

 

 


2. Pavedimas PaySera sistemapaysera.ltUžsakymą galite apmokėti atliekant bankinį pavedimą PaySera sistema. Ypač palankios pavedimo kainos ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje!

 

 

 


2. Atsiskaitymas grynais pinigais

euroGalite apmokėti užsakymą grynais pinigais jei suderintą užsakymą atsiimsite iš mūsų parduotuvės:
J. Tumo-Vaižganto gatvė 87A, Plungė, Lietuva.